Bateig d’immersió

Els alumnes de 1r i 2n de Batxillerat de l’optativa de Vida Marina, van dur a terme una de les activitats importants d’aquesta matèria optativa de Batxillerat: el bateig d’immersió a la piscina de la nostra Escola.

image_print

inmer6Els alumnes de 1r i 2n de Batxillerat de l’optativa de Vida Marina, van dur a terme una de les activitats importants d’aquesta matèria optativa de Batxillerat: el bateig d’immersió a la piscina de la nostra Escola. El coneixement del material, de la tècnica del busseig i els aspectes científics, tècnics i biològics d’aquesta modalitat esportiva, professional i de recerca submarina han estat el fil conductor d’aquest matí especial que ha cridat, com cada curs, l’atenció de grans i petits.

inmer3

DCIM101GOPRO
DCIM101GOPRO
DCIM101GOPRO
DCIM101GOPRO
DCIM101GOPRO
DCIM101GOPRO