I Torneig de Water-polo

Tenim el plaer de comunicar-los que aquest proper divendres 28 a les 15:30h celebrarem el I Torneig de waterpolo a la piscina de la nostra Escola per donar un pas endavant en l’activitat que fem des de fa uns anys a diari amb els nostres alumnes a les 8h del matí.

image_print

Tenim el plaer de comunicar-los que aquest proper divendres 28 a les 15:30h celebrarem el I Torneig de waterpolo a la piscina de la nostra Escola per donar un pas endavant en l’activitat que fem des de fa uns anys a diari amb els nostres alumnes a les 8h del matí.
El torneig es farà en format triangular; els equips participants seran:
– Equip de nois de 1r Batx
– Equip de nois de 2n Batx
– Equip de nois del CN Hospitalet
Ens faria molta il·lusió que tots els que puguin ens vinguin a animar, és una bona oportunitat per conèixer aquest esport que també practiquem a l’escola.