Nit d’astronomia

El passat divendres dia 24 de novembre a les 17:30 h va tenir lloc a la nostra escola la presentació dels principals fenòmens astronòmics del 2018 ( fins al mes d’agost). Recordar-vos que encara queden unes poques places per la visita del proper divendres dia 19 de Gener de 2018 a l’Observatori Fabra..

image_print

El passat divendres dia 24 de novembre a les 17:30 h va tenir lloc a la nostra escola la presentació dels principals fenòmens astronòmics del 2018 ( fins al mes d’agost). Després,tot i que el cel estava molt ennuvolat, es va fer  una observació amb telescopi de la Lluna  i per finalitzar vam gaudir  d’una xocolatada.
L’ assistència va ser nombrosa, fet que ens fa pensar en una nova ubicació per les properes trobades astronòmiques..
Recordar-vos que encara queden unes poques places per la visita del proper divendres dia 19 de Gener de 2018 a l’Observatori Fabra. Els que esteu interessats heu de fer una reserva enviant un correu a: jlsal@escolesgarbi.cat

Si continues navegant per aquest lloc web, acceptes utilitzar les galetes. Més informació.

La configuració de les galetes d'aquesta web esta definida com a "permetre galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

Tanca