Segona competició de Judo

El passat dissabte 20 de gener va tenir lloc la segona competició de Judo en la qual els nostres alumnes van participar.

image_print

El passat dissabte 20 de gener va tenir lloc al Pavelló Municipal de la Mar Bella la segona competició de Judo en la qual van participar els nostres alumnes de 4t d’Educació Primària Pablo López, Bruno Mulet i Arnau Cabré.

Va ser una gran jornada de judo en la qual tots tres ho van fer d’allò més bé. Finalment, en Bruno, va quedar campió de la seva categoria.

En Jordi, el seu professor, ens va comentar que estava molt content i satisfet amb la feina feta pels seus alumnes. “Vull felicitar a tots tres per la gran feina feta i en especial al Bruno, per haver aconseguit la primera posició en la seva categoria. Els animo a seguir amb les mateixes ganes i il·lusió per seguir millorant i aprenent.”