Equip Batxillerat

image_print

Coordinador de Secundària i Batxillerat

LÓPEZ-DURAN LÓPEZ, ÀLEX

Cap d’estudis de Secundària i Batxillerat

FIORAVANTI ORRO, SERGI

Equip Docent

ARQUIMBAU CANO, MIREIA – Tutoria 1r BATX
CARRASCO ARROYO, NOEMÍ – Tutoria 1r BATX
GÓMEZ ÁLVAREZ, IRINA – Tutoria 1r BATX
FIGUERA FERRÉ, ANNA – Tutoria 2n BATX
MADRONA MONGE, LOURDES – Tutoria 2n BATX
VEGA FIGUERO, DANIEL – Tutoria 2n BATX
ABAD NAVARRO, BERNAD – Mestre
AGUILAR GARRIDO, AINA – Mestra
ARUMÍ CARULLA, TRINI – Mestra
BELLOSTA GARCIA, ANNA – Mestra
CAPDEVILA VILATERSANA, JUDIT – Mestra
COSTA BERTOLÍN, CARLOS – Mestre
DE PEDRO ALCALÁ, ÁLVARO – Mestre
DÍAZ RODRÍGUEZ, DAVID – Mestre
LÓPEZ FRANCESCH, MARIA – Mestra
MARIMON ROIG, JOAN – Mestre
MONT GIRBAU, ANNA – Mestra
NÁTER MESA, LLUÍS – Mestre
PAJARES ALONSO, JOSÉ ANTONIO – Mestre
PESCADOR VENTOSA, MIQUEL – Mestre
POSTOYALKOVA, YULIA – Mestra
PRIOR DÍAZ, NATÀLIA – Mestra
PUERTO MOLINO, CLARA – Mestra
SAL CASTRO, JOSÉ LUIS – Mestre
SALÓ BRAUT, JOAN – Mestre
SEGURA NOGUERA, LAIA – Mestra
SUBIRÀ COMELLAS, JACINT – Mestre
YUSTE MUNTÉ, MONTSERRAT – Mestra

Equip DOP (departament d’orientació psicopedagògica)

JARIOD GARCIA , CARME – Especialista DOP
VILARASAU FARRÉ, NÚRIA – Especialista DOP
VELA HERRANZ, PAOLA – Especialista DOP
PUEYO AYHAN, NATÀLIA – Especialista DOP

Cap de Cuina

ALET BESORA, RAMON

Equip de Cuina

AGUADO MORALES, VÍCTOR- Cuiner
BENAVENTE RODRÍGUEZ, SILVIA – Cambrera
GARCÍA CHAPARRO, MªASCENSION – Cambrera
GARCÍA MARÍN, LUCÍA – Cambrera
GARCÍA MARTÍNEZ, SILVIA – Cambrera
GARCÍA SALVADOR, MªTERESA – Cambrera
GIRONÉS SUÑÉ, FRANCISCA – Cambrera
GÓMEZ GONZALO, RAQUEL – Cambrera
GÓMEZ ROJO, SARA NELINDA – Cambrera
GONZÁLEZ GIMÉNEZ, MONTSE – Cambrera
HERNÁNDEZ RAMÍREZ, ANA ROSA – Cambrera
LÓPEZ FERNÁNDEZ, JOSEFA – Cambrera
LORENZO CALVO, JUANA – Cuinera
MARTÍNEZ GARCÍA, Mª EMILIA – Cambrera
MARTÍN, ANTONIA – Cambrera
MULET BEITIA , M.CARMEN – Cambrera
PÉREZ MENA, JORDI – Cuiner
RUIZ ATOCHE, MANUELA – Cambrera
SÁNCHEZ CASADO, SONIA – Cambrera