Equip Batxillerat

image_pdfimage_print

Coordinador de Secundària i Batxillerat

LÓPEZ-DURAN LÓPEZ, ÀLEX

Cap d’estudis de Secundària i Batxillerat

FIORAVANTI ORRO, SERGI

Equip Docent

FIGUERA FERRÉ, ANNA – Tutoria MARX – 1r BATX
MATILLÓ MANAU, ANDREA – Tutoria GAUDÍ – 1r BATX
MADRONA MONGE, LOURDES – Tutoria VERDAGUER – 1r BATX
CARRASCO ARROYO, NOEMÍ – Tutoria PLATÓ – 2n BATX
ARQUIMBAU CANO, MIREIA – Tutoria MARIE CURIE – 2n BATX
GARRIGA SUST, RUT – Tutoria ROSA SENSAT – 2n BATX
AGUILAR GARRIDO, AINA – Professora
AIXALÀ FOSTER-PÀMIES, LAIA – Professora
ATZET LLAGOSTERA, DÍDAC – Professor
BAÑOS MASIP, PILAR – Professora
BELLOSTA GARCIA, ANNA – Professora
CANONGE BURGUES, MARGARIDA – Professora
CAPDEVILA VILATERSANA, JUDIT – Professora
CARMONA ESPINOSA, JORDIProfessor
CEDRÉS GASSÓ, GENÍS – Professor
COLLADOS LÓPEZ , FERRAN – Professor
DE PEDRO ALCALÁ, ÁLVARO – Professor
DOMÉNECH CROUCHER, MARC – Professora
FARRAS VICENTE, ENRIQUETA – Professora
FIGUERA FARRÉ, ANNA – Professora
GUMÀ MARIMON, XÈNIA – Professora
JUSTES FRADERA, XAVIER – Professor
LÓPEZ FRANCESCH, MARIA – Professora
LLOPIS SEBASTIÀ, MÍRIAM – Professora
MADRONA MONGE, LOURDES – Professora
MASÓ MARESMA, LAIA – Professora
NÁTER MESA, LLUÍS – Professor
PESCADOR VENTOSA, MIQUEL – Professor
POSTOPALKOVA, YULIA – Professora
PUERTO MOLINO, CLARA – Professor
RODRÍGUEZ GUTIÉRREZ, LORENA – Professora
SALA VILLARÓ, NÚRIA – Professor
SALÓ BRAUT, JOAN – Professor
SUBIRÀ COMELLAS, JACINT – Professor
TOST VIVES, JOAN – Professor
YUSTE MUNTÉ, MONTSERRAT – Professora

Equip DOP (departament d’orientació psicopedagògica)

JARIOD GARCIA , CARME – Especialista DOP
VILARASAU FARRE, NURIA – Especialista DOP
VELA HERRANZ, PAOLA – Especialista DOP
CAÑAS HEREDIA, MÍRIAM – Vetlladora DOP
LLOPIS SEBASTIÀ, MÍRIAM – Vetlladora DOP
RAMÍREZ CASTELLANO, ANNA – Vetlladora DOP

Cap de Cuina

ALET BESORA, RAMON

Equip de Cuina

AGUADO MORALES, VÍCTOR- Cuiner
BENAVENTE RODRIGUEZ, SILVIA – Cambrera
ESPAÑA MALO, NATALIA – Cambrera
GARCÍA CHAPARRO, MªASCENSION – Cambrera
GARCÍA MARTÍNEZ, SILVIA – Cambrera
GARCÍA SALVADOR, MªTERESA – Cambrera
GIRONÉS SUÑE, FRANCISCA – Cambrera
GÓMEZ GONZALO, RAQUEL – Cambrera
GONZÁLEZ GIMÉNEZ, MONTSE – Cambrera
HERNÁNDEZ RAMÍREZ, ANA ROSA – Cambrera
LATORRE NAVARRO, ISABEL – Cambrera
LÓPEZ FERNÁNDEZ, JOSEFA – Cambrera
LORENZO CALVO, JUANA – Cuinera
MARTÍNEZ GARCÍA, Mª EMILIA – Cambrera
MARTÍN TRUJILLO, ANTONIA – Cambrera
MAZA NAVAS, BRUNO – Cuiner
MULET BEITIA , M.CARMEN – Cambrera
NOTARIO MARFIL, MIREIA – Cambrera
RUIZ ATOCHE, MANUELA – Cambrera
SÁNCHEZ CASADO, SONIA – Cambrera
VÁSQUEZ HERNÁNDEZ, JOSÉ ÁNGEL – Cuiner