Equip Secundària

image_pdfimage_print

Coordinador de Secundària i Batxillerat

LÓPEZ-DURAN LÓPEZ, ÀLEX

Cap d’estudis de Secundària i Batxillerat

FIORAVANTI ORRO, SERGI

Equip Docent

FARRAS VICENTE, ENRIQUETA – Tutora  1r ESO
HINOJO SANCHEZ, ELISABET – Tutora  1r ESO
COLLADOS LÓPEZ, FERRAN – Tutor 1r ESO
SALA VILLARÓ, NÚRIA – Tutora 1r ESO
GARRIGA PLA, ANNA – Tutora ODISSEA I ENEIDA – 2n ESO
SINDREU FERNÁNDEZ, MARIA – Tutora ODISSEA I ENEIDA – 2n ESO
CEDRÉS GASSÓ, GENÍS – Tutor ODISSEA I ENEIDA – 2n ESO
TOST VIVES, JOAN – Tutor ATLÀNTIDA I CANIGÓ -3r ESO 
MARTÍNEZ GUARNÉ, ARIADNA – Tutora  ATLÀNTIDA I CANIGÓ – 3r ESO
BLANCAFORT ESCOFET, GUILLEM – Tutor ATLÀNTIDA I CANIGÓ – 3r ESO 
DOMÉNECH CROUCHER, MARC  – Tutor DARWIN – 4t ESO
MASÓ MARESMA, LAIA  – Tutora ESPRIU – 4t ESO
AGUILAR GARRIDO, AINA – Professora
AIXALÀ FOSTER-PÀMIES, LAIA – Professora
ATZET LLAGOSTERA, DÍDAC – Professor
BAÑOS MASIP, PILAR – Professora
BELLOSTA GARCIA, ANNA – Professora
BLANCAFORT ESCOFET, GUILLEM – Professor
CAPDEVILA VILATERSANA, JUDIT – Professora
DE PEDRO ALCALÁ, ÁLVARO – Professor
FIGUERA FARRÉ, ANNA – Professora
GARRIGA SUST, RUT – Professora
GIRÁLDEZ GONZÁLEZ, NÚRIA – Professora
GUMÀ MARIMON, XÈNIA – Professora
JUSTES FRADERA, XAVIER – Professor
LÓPEZ FRANCESCH, MARIA – Professora
MADRONA MONGE, LOURDES – Professora
MARIMON ROIG, JOAN – Professora
MATILLÓ MANAU, ANDREA – Professora
MONT GIRBAU, ANNA – Professora
NÁTER MESA, LLUÍS – Professor
PAJARES ALONSO, JOSÉ ANTONIO – Professor
POSTOYALKOVA, YULIA – Professora
PUERTO MOLINO, CLARA – Professora
RODRÍGUEZ GUTIÉRREZ, LORENA – Professora
SAL CASTRO, JOSÉ LUIS – Professor
SALÓ BRAUT, JOAN – Professor

Equip DOP (departament d’orientació psicopedagògica)

JARIOD GARCIA , CARME – Especialista DOP
VILARASAU FARRE, NURIA – Especialista DOP
VELA HERRANZ, PAOLA – Especialista DOP
CAÑAS HEREDIA, MÍRIAM – Vetlladora DOP
LLOPIS SEBASTIÀ, MÍRIAM – Vetlladora DOP
RAMÍREZ CASTELLANO, ANNA – Vetlladora DOP

Cap de Cuina

ALET BESORA, RAMON

Equip de Cuina

AGUADO MORALES, VÍCTOR- Cuiner
BENAVENTE RODRÍGUEZ, SILVIA – Cambrera
GARCÍA CHAPARRO, MªASCENSION – Cambrera
GARCÍA MARÍN, LUCÍA – Cambrera
GARCÍA MARTÍNEZ, SILVIA – Cambrera
GARCÍA SALVADOR, MªTERESA – Cambrera
GIRONÉS SUÑÉ, FRANCISCA – Cambrera
GÓMEZ GONZALO, RAQUEL – Cambrera
GÓMEZ ROJO, SARA NELINDA – Cambrera
GONZÁLEZ GIMÉNEZ, MONTSE – Cambrera
HERNÁNDEZ RAMÍREZ, ANA ROSA – Cambrera
LATORRE NAVARRO, ISABEL – Cambrera
LÓPEZ FERNÁNDEZ, JOSEFA – Cambrera
LORENZO CALVO, JUANA – Cuinera
MARTÍNEZ GARCÍA, Mª EMILIA – Cambrera
MARTÍN, ANTONIA – Cambrera
MAZA NAVAS, BRUNO – Cuiner
MULET BEITIA , M.CARMEN – Cambrera
RUIZ ATOCHE, MANUELA – Cambrera
SÁNCHEZ CASADO, SONIACambrera
VÁSQUEZ HERNÁNDEZ, JOSÁ ÁNGEL – Cuiner