Equip Etapa 2

image_print

Direcció Etapa 2

OLIVÉ RIU, MERCÈ

Coordinació Cicle 1

CARRANZA PRIOR, ANNA

Coordinació Cicle 2

LÓPEZ-DURAN LÓPEZ, ÀLEX

Direcció Acadèmica

FIORAVANTI ORRO, SERGI

Equip Docent

TURULL FÍGULS, RAQUEL – Tutora DEL XIPRER – EP4
PÉREZ ORTIZ, MARTA – Tutora TARONGERS – EP4
VIVES DILME, MARINA – Tutora LLIMONER – EP4
GÁZQUEZ PUXENCH, CAROL – Tutora LES HORES – EP5
GÓMEZ MORENO, ALBERTO – Tutor MIREIA – EP5
SOLDEVILA PUIG, BET – Tutora MAR I CEL – EP5
MORAL SENDRA, DAVID – Tutor NAUTILUS – EP6
BENET MUÑOZ, SERGI – Tutor NAUSICA – EP6
CANONGE CARRION, BLANCA – Tutora CALYPSO – EP6
CIVIT SALVIA, LAIA – Tutora FINESTRELLES – 1r ESO
ALCALDE SÁNCHEZ, ANA  – Tutora MONTJUIC- 1r ESO
COSTA BERTOLÍN, CARLES – Tutor BARCELONETA – 1r ESO
SOLER ROSSELLÓ, CARLES – Tutor ENEIDA – 2n ESO
GARRIGA PLA, ANNA – Tutora ODISSEA – 2n ESO
COLLADOS LÓPEZ, FERRAN – Tutor ILÍADA – 2n ESO
TOST VIVES, JOAN – Tutor CANIGÓ – 3r ESO 
ZABALA PRIETO, MIKELE – Tutor ATLÀNTIDA –  3r ESO
CAMPILLO DE LA MAZA, JORDI – Tutor VERDAGUER 3r ESO

 

ANDREU CASALINS, ALBA – Mestra
ARUMÍ CARULLA, TRINI – Mestra
CARRANZA PRIOR, ANNA – Mestra
DÍAZ COBOS, GABRIEL – Mestre
FARRAS VICENTE, ENRIQUETA – Mestra
FRESNEL BES, EDGAR – Mestre
GARCÍA PINEDA, ANA – Mestra
GÓMEZ GIL, JOAQUIM – Mestre
JUVÉ ARROYO, NIL – Mestre
LÓPEZ-DURÁN LÓPEZ, ÀLEX – Mestre
MADRONA MONGE, LOURDES – Mestra
MANDRI ABAD, CHARLOTTE – Mestra
MARÍ CABEZAS, GEMMA – Mestra
MARINO FARRÉS, ENARA – Mestra
MARTÍN DOMÍNGUEZ, SANDRA – Mestra
MOLINS JOAQUIN, BRUNA – Mestra
MONT GIRBAU, ANNA – Mestra
NÁTER MESA, LLUÍS – Mestre
PONS GRÍFOLS, MAR– Mestra
O´KELLY  IRANZO, DAVID – Mestre
POSTOYALKOVA, YULIA – Mestra
PUERTO MOLINO, CLARA – Mestra
REBOLLO SALES, ANGELINA – Mestra
ROIG HIERRO, ERIC – Mestre
SAL CASTRO, JOSE LUÍS – Mestre
SOLDEVILA PUIG, ELISABETH – Mestra
TOMÀS GONZÁLEZ, CARLA – Mestra

AGUILAR RICART ALBA – Biblioteca

Equip DOP (departament d’orientació psicopedagògica)

ALDABÓ CASTRO, ANNA – Mestra DOP
JARIOD GARCIA, CARME – Especialista DOP
MATEU ASENSIO, ROGER – Especialista DOP
MIRANDA LORENTE, AINHOA – Mestra DOP
RAMÍREZ CASTELLANOS, ANNA – Mestra DOP


Caps de Cuina

ALET BESORA, RAMÓN
ROLDAN NAVAS, FRANCISCO ASIS

Equip de Cuina

BENAVENTE RODRIGUEZ, SILVIA – Cambrera
ESPAÑA MALO, NATALIA – Cambrera
GARCIA CHAPARRO, MªASCENSION – Cambrera
GARCIA MARTINEZ, SILVIA – Cuinera
GARCIA SALVADOR, MªTERESA – Cambrera
GIL RUIZ,CARME – Cambrera
GÓMEZ GONZALO, RAQUEL – Cambrera
GONZÁLEZ GIMÉNEZ, MONTSE – Cambrera
HERNÁNDEZ RAMÍREZ, ANA ROSA – Cambrera
LÓPEZ FERNÁNDEZ, JOSEFA – Cambrera
LORENZO CALVO, JUANA – Cuinera
MARTÍNEZ GARCÍA, Mª EMILIA – Cambrera
MARTÍN TRUJILLO, ANTONIA – Cambrera
MULET BEITIA , M.CARMEN – Cambrera
NOTARIO MARFIL, MIREIA – Cambrera
RUIZ ATOCHE, MANUELA – Cambrera
SÁNCHEZ CASADO, SONIA – Cambrera
SELMA BARBERÀ, DANIEL – Cuina