Equip Etapa 2

Direcció Etapa 2

OLIVÉ RIU, MERCÈ

Coordinació Cicle 1

CARRANZA PRIOR, ANNA

Coordinació Cicle 2

LÓPEZ-DURAN LÓPEZ, ÀLEX

Direcció Acadèmica

FIORAVANTI ORRO, SERGI

Equip Docent

MORAL SENDRA, DAVID – Tutora DEL XIPRER – EP4
PÉREZ ORTIZ, MARTA – Tutora TARONGERS – EP4
VIVES DILME, MARINA – Tutor LLIMONER – EP4
VILLARÓ SERRA, KIRIAN- Tutora LES HORES – EP5
GÓMEZ MORENO, ALBERTO – Tutor MIREIA – EP5
CANONGE  CARRIÓN, BLANCA – Tutora MAR I CEL – EP5
SILVA FERNÁNDEZ, SARA – Tutor NAUTILUS – EP6
BENET MUÑOZ, SERGI – Tutor NAUSICA – EP6
TOMÀS GONZÁLEZ, CARLA – Tutora CALYPSO – EP6
FARRAS VICENTE, ENRIQUETA – Tutora FINESTRELLES – 1r ESO
SINDREU FERNÁNDEZ, MARIA  – Tutora MONTJUIC- 1r ESO
DE JUAN BERTOMEU, GUILLEM – Tutor BARCELONETA – 1r ESO
GARRIGA PLAN, ANNA – Tutora ENEIDA – 2n ESO
RAMOS REGALADO, IRIS – Tutor ODISSEA – 2n ESO
COLLADOS LÓPEZ, FERRAN – Tutor ILÍADA – 2n ESO
TOST VIVES, JOAN – Tutor – CANIGÓ 3r ESO 
CEDRÉS GASSÓ, GENÍS – Tutor ATLÀNTIDA –  3r ESO
RODRÍGUEZ GUTIÉRREZ, LORENA – Tutor 3r ESO

ABIR OUAHHOUD, MOHAMED – Mestre

 

BELLOSTA GARCÍA, ANNA – Mestra
BERTRAN PITARCH, IRENE – Mestra
CABANÉ RAMPÉREZ, EMMA – Mestra
CARRANZA PRIOR, ANNA – Mestra
CARRASCO SELLAO, ÓLIVER – Mestre
CARRERA ARTES , ALBA – Mestra
DÍAZ COBOS, GABRIEL – Mestre
GÁZQUEZ PUXENCH, CAROL – Mestra
GIRÁLDEZ  GONZÁLEZ, NÚRIA – Mestra
GUERRERO MARTINEZ, MAGDALENA – Mestra
JUVÉ ARROYO, NIL – Mestre
LOPIS SEBASTIÀ, MIRIAM – Mestra
MANDRI, CHARLOTTE – Mestra
MARIMON ROIG, JOAN – Mestre
MONT GIRBAU, ANNA – Mestra
NATER MESA, LLUIS – Mestre
O´KELLY  IRANZO, DAVID – Mestre
PRIOR DÍAZ, NATÀLIA – Mestra
PUERTO MOLINO, CLARA – Mestra
RAMÍREZ CASTELLANO, ANNA – Mestra
REBOLLO SALES, ANGELINA – Mestra
ZABALZA MEDIAVILLA, DIANA – Mestra
AGUILAR RICART ALBA – Biblioteca

Equip DOP (departament d’orientació psicopedagògica)

JARIOD GARCIA , CARME – Especialista DOP
VILARASAU FARRÉ, NÚRIA – Especialista DOP
VELA HERRANZ, PAOLA – Especialista DOP

Caps de Cuina

ALET BESORA, RAMÓN
ROLDAN NAVAS, FRANCISCO ASIS

Equip de Cuina

AGUADO MORALES, VÍCTOR- Cuiner
BENAVENTE RODRIGUEZ, SILVIA – Cambrera
ESPAÑA MALO, NATALIA – Cambrera
GARCIA CHAPARRO, MªASCENSION – Cambrera
GARCIA MARTINEZ, SILVIA – Cambrera
GARCIA SALVADOR, MªTERESA – Cambrera
GIL RUIZ,CARME – Cambrera
GÓMEZ GONZALO, RAQUEL – Cambrera
GONZÁLEZ GIMÉNEZ, MONTSE – Cambrera
HERNÁNDEZ RAMÍREZ, ANA ROSA – Cambrera
LÓPEZ FERNÁNDEZ, JOSEFA – Cambrera
LORENZO CALVO, JUANA – Cuinera
MARTÍNEZ GARCÍA, Mª EMILIA – Cambrera
MARTÍN TRUJILLO, ANTONIA – Cambrera
MULET BEITIA , M.CARMEN – Cambrera
NOTARIO MARFIL, MIREIA – Cambrera
RUIZ ATOCHE, MANUELA – Cambrera
SÁNCHEZ CASADO, SONIA – Cambrera
SELMA BARBERÀ, DANIEL – Cuina