Estrena a les competicions

Aquest passat cap de setmana, coincidint amb l’estrena del nou camp d’esports, hem iniciat les competicions del CEEB dels equips de futbol sala i bàsquet. Quin goig!

image_print

Després de setmanes d’entrenaments, ha arribat la setmana que tots els equips esperaven, la de l’inici de les competicions. El passat divendres va tenir lloc la primera jornada del CEEB en la qual competeixen els nostres equips de futbol sala i bàsquet.

Aquesta data tan important ha coincidit amb la reobertura del camp d’esports, un espai on tots els nostres alumnes poden practicar aquell esport que més els agrada en unes perfectes instal·lacions.

Estem molt il·lusionats amb les noves instal·lacions, ja que ens permetran fer un gran pas qualitatiu  en totes les activitats esportives amb l’objectiu que els nostres alumnes estiguin en les millors condicions possibles.

Mira les millors fotografies de l’estrena!