Equip Etapa 2

image_print

Direcció Etapa 2

OLIVÉ RIU, MERCÈ

Coordinació Cicle 1

CARRANZA PRIOR, ANNA

Coordinació Cicle 2

LÓPEZ-DURAN LÓPEZ, ÀLEX

Direcció Acadèmica

FIORAVANTI ORRO, SERGI

Equip Docent

TURULL FÍGULS, RAQUEL – Tutora DEL XIPRER – EP4
PÉREZ ORTIZ, MARTA – Tutora TARONGERS – EP4
VIVES DILME, MARINA – Tutora LLIMONER – EP4
MORAL SENDRA, DAVID – Tutor LES HORES – EP5
GÓMEZ MORENO, ALBERTO – Tutor MIREIA – EP5
CANONGE  CARRIÓN, BLANCA – Tutora MAR I CEL – EP5
TOVAR CASTILLA, MARTA – Tutora NAUTILUS – EP6
BENET MUÑOZ, SERGI – Tutor NAUSICA – EP6
TOMÀS GONZÁLEZ, CARLA – Tutora CALYPSO – EP6
FARRÀS VICENTE, ENRIQUETA – Tutora FINESTRELLES – 1r ESO
SINDREU FERNÁNDEZ, MARIA  – Tutora MONTJUIC- 1r ESO
COSTA BERTOLÍN, CARLES – Tutor BARCELONETA – 1r ESO
SOLER, CARLES – Tutor ENEIDA – 2n ESO
RAMOS REGALADO, IRIS – Tutor ODISSEA – 2n ESO
COLLADOS LÓPEZ, FERRAN – Tutor ILÍADA – 2n ESO
TOST VIVES, JOAN – Tutor – CANIGÓ 3r ESO 
ZABALA, MIKELE – Tutor ATLÀNTIDA –  3r ESO
RODRÍGUEZ GUTIÉRREZ, LORENA – Tutora VERDAGUER 3r ESO

 

ABAD NAVARRO, BERNAT – Mestre
ARUMÍ CARULLA, TRINI – Mestra
BELLOSTA GARCÍA, ANNA – Mestra
CABANÉ RAMPÉREZ, EMMA – Mestra
CARRANZA PRIOR, ANNA – Mestra
CEDRÉS GASSÓ, GENÍS – Mestre
CLOLS DE LA IGLESIA, SERGI- Mestre

GÁZQUEZ PUXENCH, CAROL – Mestra
GIRÁLDEZ  GONZÁLEZ, NÚRIA – Mestra
GUILLAUME HORN, ANNE – Mestra
JUVÉ ARROYO, NIL – Mestre
LÓPEZ-DURÁN LÓPEZ, ÀLEX – Mestre
LÓPEZ FRANCESC, MARIA – Mestra
MADRONA MONGE, LOURDES – Mestra
MANDRI, CHARLOTTE – Mestra
MARÍ CABEZAS, GEMMA – Mestra
MARIMON ROIG, JOAN – Mestre
MARTÍN DOMÍNGUEZ, SANDRA – Mestra
MOLINS JOAQUIN, BRUNA – Mestra
MONT GIRBAU, ANNA – Mestra
MUÑOZ CRUZ, JOSEP – Mestre
NATER MESA, LLUIS – Mestre
PONS GRÍFOLS, MAR- Mestra
O´KELLY  IRANZO, DAVID – Mestre
POSTOYALKOVA, YULIA – Mestra
PUERTO MOLINO, CLARA – Mestra
PUEYO AYHAN, NATALIA – Mestra
RAMÍREZ CASTELLANO, ANNA – Mestra
REBOLLO SALES, ANGELINA – Mestra
SAL CASTRO, JOSE LUÍS – Mestre
SALÓ BRAUT, JOAN – Mestre
SEGURA NOGUERA, LAIA – Mestra
ZABALZA MEDIAVILLA, DIANA – Mestra
AGUILAR RICART ALBA – Biblioteca

Equip DOP (departament d’orientació psicopedagògica)

ALDABÓ CASTRO, ANNA – Mestra DOP
ARUMÍ CARULLA, TRINI – Mestra
RAMÍREZ CASTELLANO, ANNA – Mestra
VELA HERRANZ, PAOLA – Especialista DOP

Caps de Cuina

ALET BESORA, RAMÓN
ROLDAN NAVAS, FRANCISCO ASIS

Equip de Cuina

AGUADO MORALES, VÍCTOR- Cuiner
BENAVENTE RODRIGUEZ, SILVIA – Cambrera
ESPAÑA MALO, NATALIA – Cambrera
GARCIA CHAPARRO, MªASCENSION – Cambrera
GARCIA MARTINEZ, SILVIA – Cuinera
GARCIA SALVADOR, MªTERESA – Cambrera
GIL RUIZ,CARME – Cambrera
GÓMEZ GONZALO, RAQUEL – Cambrera
GONZÁLEZ GIMÉNEZ, MONTSE – Cambrera
HERNÁNDEZ RAMÍREZ, ANA ROSA – Cambrera
LÓPEZ FERNÁNDEZ, JOSEFA – Cambrera
LORENZO CALVO, JUANA – Cuinera
MARTÍNEZ GARCÍA, Mª EMILIA – Cambrera
MARTÍN TRUJILLO, ANTONIA – Cambrera
MULET BEITIA , M.CARMEN – Cambrera
NOTARIO MARFIL, MIREIA – Cambrera
RUIZ ATOCHE, MANUELA – Cambrera
SÁNCHEZ CASADO, SONIA – Cambrera
SELMA BARBERÀ, DANIEL – Cuina